Ruimte gezocht voor adaptief plannen op de woningmarkt.

Suzan Wiltinge 14-02-2019
267 keer bekeken 0 reacties

Voor iedereen die betrokken is en betrokkenheid voelt bij de woonafspraken in Oost-Nederland en voor Statenleden in het bijzonder.

De gezichten achter de disruptieve brigade zijn:

MT.v.Haaf@overijssel.nl Monique van Haaf  Gedeputeerde
martin.tillema@kadaster.nl Martin Tillema kadaster
d.laing@bpd.nl Dennis Laing bpd
e.vankooten@hegemanbouwgroep.nl Evert van Kooten Hegeman
squint@openbaarbelang.nl Sjoerd Quint Openbaar Belang
J.Wortman@overijssel.nl Joram Wortman Overijssel
j.lansink@duravermeer.nl Judith Lansink Dura Vermeer
  Marieke Mentink   Dura Vermeer
j.vanrees@almelo.nl Jan Martin van Rees Almelo
L.Engelsman@overijssel.nl Liesbeth Engelsman Overijssel
info@jeroenhatenboer.nl Jeroen Hatenboer vml Enschede
info@a4advies.com Jeroen Hatenboer A4Advies
w.wagenmans@raalte.nl Wout Wagenmans Raalte
  Dennis Melenhorst Raalte
bestuurssecretariaat@raalte.nl bestuurssecretariaat Wout Wagenmans en Dennis Melenhorst Raalte
a.prins@losser.nl Anja Prins Losser
l.dewitte@losser.nl bestuurssecretariaat Anja Prins Losser
danielkoerhuis@gmail.com Daniel Koerhuis Tweede Kamer VVD
  Hans Peter Benschop vml trendbureau Overijssel
l.schmid@xpertisewonen.nl Ludan Schmid Xpertise Wonen
     
bleijenburg@companen.nl Martin Bleijenburg Companen

Afbeeldingen

0  reacties